برنامه مهاجرتی ایالات متحده آمریکا به دستور رئیس جمهوردونالد ترامپ، فعلاً برای متقاضیان ایرانی بسته است.

متقاضیان محترم، لطفاْ تقاضای احتمالی خود را از طریق فرم تماس با ما اعلام فرمایید تا در صورت باز شدن برنامه مهاجرتی آمریکا با شما تماس بگیریم.

 

فرم تماس با ما

آمریکا

کشور آمریکا به عنوان بزرگترین اقتصاد دنیا یکی از متنوع کشورهای دنیا از لحاظ فرهنگی، قومی و زبانی می باشد.
دفتر کاریابی بین المللی و مهاجرت جواد اکبری با همکاری یکی از معتبرترین موسسات مالی کانادا، قادر به سرویس دهی به متقاضیانی است که قصد مهاجرت به کشور آمریکا از طریق سرمایه گذاری را دارند.


برنامه اقامت از طریق سرمایه گذاری کشور آمریکا (US-EB5) دارای مزایای زیر می باشد :‌

– عدم نیاز به مهارت در زبان انگلیسی؛
– عدم نیاز به حداقل سطح تحصیلات؛
– متقاضیان نیازی به نشان دادن سابقه مدیریت یا کارآفرینی نخواهند داشت؛
– مبلغ مورد نیاز جهت سرمایه گذاری می تواند از طریق هدیه، ارث، کسب و کار و هر فعالیت قانونی دیگری حاصل شده باشد؛
– امکان زندگی، تحصیل و کار در هر یک از ایالتهای آمریکا؛
– امکان تشکیل پرونده به همراه همسر و تمامی فرزندان زیر ۲۱ سال.

تنها شرط لازم جهت اقدام تحت این برنامه مهاجرتی حداقل سن ۲۱ سال برای متقاضی اصلی و توانایی نشان دادن کسب دارائی از طریق فعالیتهای قانونی می باشد.

متقاضیان واجد شرایط مبلغ ۵۰۰،۰۰۰ دلار آمریکا در یکی از پروژه های منطقه ای که مورد تائید اداره مهاجرت آمریکا هست سرمایه گذاری می کنند. نکته کلیدی برای اقدام در این برنامه مهاجرتی انتخاب پروژه منطقه ای مطمئن است که توانایی اجرای صحیح امور را دارا می باشد. مدیران پروژه های منطقه ای موظف هستند که از جانب متقاضی، پروژه ها را هدایت کرده و تعداد شغل لازم را در منطقه ایجاد کنند. پس از گذشت ۲ سال از اجرای پروژه، متقاضی می تواند گرین کارت مشروط خود را به گرین کارت دائم غیر مشروط تبدیل کند.

مبلغ سرمایه گذاری شده از طریق متقاضی پس از چند سال به صورت کامل یا با سود یا با ضرر به متقاضی برگردانده می شود. این احتمال وجود دارد که در اثر عدم موفقیت پروژه منطقه ای نیز کل سرمایه ۵۰۰،۰۰۰ دلار متقاضی به ضرر تبدیل شود.


دفتر جواد اکبری در این زمینه قادر است به متقاضیان واجد شرایط در انتخاب بهترین پروژه موجود از طریق یکی از موسسات مالی معتبر کانادا بهترین سرویس را ارائه نماید.