بازگشایی برنامه سرمایه‌گذاری استان کبک در ۸ خرداد ۱۳۹۶

طبق اخبار اعلام شده توسط وزارت مهاجرت استان کبک، برنامهٔ جذب مهاجر از طریق سرمایه‌گذاری کبک، مجددا از تاریخ ۲۹ می ۲۰۱۷ (۸ خرداد ۱۳۹۶) بازگشایی می شود. این برنامه تا روز ۲۳ فوریه ۲۰۱۸ (۴ اسفند ۱۳۹۶) ادامه خواهد داشت.

در طول این دوره، تعداد ۱۹۰۰ پرونده پذیرش خواهد شد، که ۱۳۳۰ پرونده مختص به متقاضیان کشورهای چین، هنگ کنگ، و ماکائو خواهد بود. بر این اساس تنها ۵۷۰ پرونده به متقاضیان سایر کشورها اختصاص خواهد داشت که نشانگر ظرفیت فوق‌العاده‌ محدود و رقابت بالا می‌باشد. آن چه مسلم است، به دلیل تقاضای بالا و ظرفیت محدود این برنامه خیلی‌ زودتر از روز ۴ اسفند ۱۳۹۶، تکمیل ظرفیت خواهد شد.

 

جهت اقدام برای مهاجرت تحت این برنامه، متقاضیان باید شرایط زیر را داشته باشند:

– دارای مجموع دارائی به میزان ۱.۶ میلیون دلار کانادا. این دارایی شامل دارائی های همسر متقاضی نیز باشد؛

– دارای حداقل ۲ سال سابقه مدیریت یک کسب و کار در ۵ سال گذشته. جهت اقدام تحت این برنامه مهاجرتی سابقه مدیریت دولتی و ارگانی نیز قابل قبول می باشد. لذا متقاضی نیازی به مالکیت در کسب و کار یا سازمانی که نقش مدیریتی در آن دارد نمی باشد؛

– قصد اقامت دائم و زندگی در استان کبک به همراه خانواده؛

– قصد سرمایه گذاری به مبلغ ۸۰۰،۰۰۰ دلار کانادا. متقاضیان نیز می توانند به جای سرمایه گذاری به میزان ۸۰۰،۰۰۰ دلار کانادا، این مبلغ را به صورت وام از یکی از موسسات مشخص شده توسط وزارت مهاجرت کبک تهیه فرمایند.

دفتر کاریابی بین المللی و مهاجرت جواد اکبری مفتخر است که این خدمات را از طریق معتبرترین موسسات مالی مورد تائید وزارت مهاجرت کبک ارائه نماید. در حال حاضر متقاضیان می توانند با پرداخت ۲۲۰،۰۰۰ دلار کانادا وام مورد نیاز را تهیه کرده و جهت تشکیل پرونده مهاجرتی اقدام نمایند.

 

متقاضیان عزیز جهت بررسی پرونده شما به صورت رایگان لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید تا در اولین فرصت با شما تماس گرفته شود

 

 

 

پاسخ دهید

*

code